Půjčovna karavanů: karavanrent

Půjčovna karavanů: karavanrent

karavanrent
IČ: 06289959
DIČ:
Telefon: 774976604
Ulice:
Číslo popisné:
Město: Holice
PSČ: 53401
Stát:
Ověřená:
Půjčovna:
Prodej:
Dovoz:
Servis:

Nabídka pronájmu karavanů společnosti karavanrent

Přívěs výrobce Knaus k pronájmu nabízí karavanrent, cena od 750,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 4 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 1300 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, markýza, solární panel, vytápění obytné části vozidla: , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu, bez nádrže na odpadní vodu, lednice, mrazák, měnič 230 V, rozkládacích míst na spaní: 2, dvoulůžko

KNAUS AZUR 495

Přívěs výrobce Bürstner k pronájmu nabízí karavanrent, cena od 500,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 5 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 1200 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, bez solárních panelů, vytápění obytné části vozidla: , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu, bez nádrže na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V, palanda, rozkládacích míst na spaní: 3

BÜRSTNER CITY 4902

Přívěs výrobce Knaus k pronájmu nabízí karavanrent, cena od 750,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 4 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 1300 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, markýza, bez solárních panelů, vytápění obytné části vozidla: , bez klimatizace obytné části, televize, satelitní anténa, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu, nádrž na odpadní vodu, lednice, mrazák, měnič 230 V, palanda, rozkládacích míst na spaní: 2, dvoulůžko

KNAUS HOLIDAY

O společnosti karavanrent

Vítáme Vás v naší půjčovně karavanů.

Hledáte-li půjčovnu, ve které je upřednostňován osobní přístup a jejím cílem je budovat dlouhodobé přátelské vztahy se zákazníkem, jste na správném místě.

 • Toužíte po dovolené karavanem, chcete si jej u nás pronajmout, ale nemáte tahouna, kterým jej odveze do kempu? My Vám jej rádi dovezeme na Vámi vybrané místo.
 • Potřebujete tip na hezký kemp? Máme pro Vás mnoho tipů a zkušeností s kempováním jak v České republice, tak v zahraničí.
 • Nevíte, co vše obnáší dovolená v karavanu a budete potřebovat delší zaškolení před odjezdem? Velice rádi Vás detailně seznámíme s používáním vybraného karavanu.

V naší půjčovně nic není problém. Vždy se snažíme se zákazníkem najít společné řešení tak, aby jeho dovolená splnila všechna očekávání.  Samozřejmostí je pravidelný servis, čištění a kvalitní pojištění všech našich nabízených karavanů.

Těšíme se na Vás a třeba se nám povede Vás nadchnout tak, že i vy se stanete jednou karavanisty. To je pro nás totiž ta největší odměna.

Šťastnou cestu

PODMÍNKY PRONÁJMU

Rezervace
 • Zejména v letní sezóně, Vám doporučujeme rezervovat karavany s dostatečným předstihem (klidně víc jak měsíc dopředu, nic tím nezkazíte). Rezervací se myslí kompletní objednávka karavanu na daný termín.
 • Obratem Vám Vaši rezervaci potvrdíme a také vyhotovíme variabilní symbol na rezervační poplatek ve výši 2000,- Kč . Rezervační poplatek se hradí převodem na účet č. 1361464032/3030  Rezervační poplatek musí být splacen do 5 dnů, poté rezervaci automaticky stornujeme.
 • Variabilní symbol bude vždy složen z data Vámi rezervovaného termínu. Příklad: Rezervační poplatek na termín 1.1. až 7.1. bude mít variabilní symbol 01010701
 • Od okamžiku zaplacení rezervačního poplatku (resp. poslání příkazu k úhradě) máte jistotu, že ve stanovený den a hodinu budete mít vše připraveno dle Vašich požadavků.
 • Pokud chcete celou věc trošku urychlit, můžete nám po provedení příkazu zaslat na email potvrzení o platbě, které lze snadno vygenerovat z většiny internetových bankovnictví.
 • Pokud jste někde z okolí Holic, Pardubic, Chrudimi či Hradce Králové, můžeme se telefonicky domluvit na osobním předání rezervačního poplatku.
 • Vámi složený rezervační poplatek je pochopitelně v okamžiku platby zálohy na karavan započten do této částky ve 100% výši.

Storno

Může se stát, že Vám okolnosti nedovolí Vaše cestovatelské plány uskutečnit. Pokud rezervaci zrušíte 21 a více dní před odjezdem, vrátíme Vám celý rezervační poplatek převodem na účet.  Při zrušení 8 – 10  dní před odjezdem vrátíme 50% rezervačního poplatku. Po tomto termínu Vám musíme s politováním oznámit, že rezervační poplatek propadne v plné výši. K vrácení peněz nebo jejich části může potom dojít jen v případě prodeje Vámi rezervovaného termínu jiným zájemcům. Třeba známý nebo někdo z FB.

 

 

 Záloha

Na každý karavan se nejpozději před započetím pronájmu skládá záloha. Jedná se o částku 10 000,- Kč, která bude po celou dobu pronájmu složena v naší úschově. S touto částkou se po celou dobu kdy máte karavan pronajatý nijak nenakládá. V případě řádného vrácení karavanu ve stanoveném termínu je Vám tato částka opět vrácena stejným způsobem jako jste ji před započetím pronájmu skládali. Případy kdy bude záloha krácena jsou popsány přímo ve smlouvě o pronájmu. Např. drobné poškození, znečištěný interiér, poškozené vybavení apod.  Částku můžete přivézt a složit v hotovosti oproti dokladu při přebírání karavanu a nebo ji můžete zaslat předem na stejný účet jako jste hradili rezervační poplatek. V případě, že jste již hradili rezervační poplatek 2000,- Kč bude záloha činit 8000,- Kč. Pokyny k platbě Vám budou zaslány mailem.

 

 

Platba za pronájem

           

 • Platba za pronájem karavanu je splatná ve 100% výši nejpozději při započetí pronájmu.
 • Tato částka počet dní x cena za den + případné další služby či vybavení bude rovněž u nás po celou dobu Vašeho pronájmu pouze v úschově a nebude s ní stejně jako se zálohou nijak nakládáno.
 • Možnosti platby jsou opět dvě, buď převodem na účet a nebo v hotovosti při započetí nájmu. Pochopitelně proti dokladu.

Doplňky karavanrent k pronájmu nebo prodeji

Nenalezeny žádné záznamy.