Půjčovna karavanů: Přívěsy Václav Nouza

Půjčovna karavanů: Přívěsy Václav Nouza

Přívěsy Václav Nouza
IČ: 63549646
DIČ:
Telefon: 608361846
Ulice: Benešovice
Číslo popisné: 104
Město: Stříbro
PSČ: 349 01
Stát:
Ověřená:
Půjčovna:
Prodej:
Dovoz:
Servis:

Nabídka pronájmu karavanů společnosti Přívěsy Václav Nouza

Přívěs výrobce Knaus  k pronájmu nabízí Přívěsy Václav Nouza, cena od 450,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 4 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 1300 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, solární panel, vytápění obytné části vozidla: Plynové topení , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem s objemem 12 litrů, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu s objemem 40 litrů, nádrž na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V, dvoulůžko

Karavan 510 Knaus

Přívěs výrobce Fendt  k pronájmu nabízí Přívěsy Václav Nouza, cena od 450,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 4 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 1200 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, solární panel, vytápění obytné části vozidla: Plynové topení , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem s objemem 6 litrů, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu s objemem 35 litrů, nádrž na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V, dvoulůžko

Karavan 495 Fendt

Přívěs výrobce Hobby  k pronájmu nabízí Přívěsy Václav Nouza, cena od 350,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 3 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 1050 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, bez solárních panelů, vytápění obytné části vozidla: Plynové topení , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu, nádrž na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V

Karavan 400 Hobby

Přívěs výrobce T.E.C.  k pronájmu nabízí Přívěsy Václav Nouza, cena od 450,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 5 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 1170 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, solární panel, vytápění obytné části vozidla: Plynové topení , bez klimatizace obytné části, televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem s objemem 6 litrů, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu s objemem 40 litrů, nádrž na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V, palanda, rozkládacích míst na spaní: 2, dvoulůžko

Karavan 490 T.E.C.

Přívěs výrobce Hobby  k pronájmu nabízí Přívěsy Václav Nouza, cena od 450,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 5 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 1200 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, solární panel, vytápění obytné části vozidla: Plynové topení , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem s objemem 6 litrů, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu s objemem 35 litrů, nádrž na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V, palanda, dvoulůžko

Karavan 520 Hobby

Přívěs výrobce Nezařazené k pronájmu nabízí Přívěsy Václav Nouza, cena od 350,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 3 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 900 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, bez solárních panelů, vytápění obytné části vozidla: Plynové topení , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem s objemem 9 litrů, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu, nádrž na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V, dvoulůžko

Sprite 370

O společnosti Přívěsy Václav Nouza

Naše půjčovna Vám nabízí pronájem dodávek, mikrobusů a obytných přívěsů za velmi výhodné ceny.

Podmínky půjčování přívěsů-půjčovní řád

Základní podmínky

1) Půjčovna uzavírá s občanem či organizací (dále jen nájemce) Smlouvu o nájmu přívěsu

2) Řidičský průkaz sk. B (pokud hmotnost soupravy přesáhne 3500 Kg nutný B+ harmonizační kod 96, pokud 4250 Kg nutný BE)

3) Závěsné zařízení musí odpovídat hmotnosti obyt. přívěsu, nájemce je povinen dodržovat max. rychlost soupravy 80km/hod.
4) K zapůjčení přívěsu požadujeme předložit 2 platné doklady totožnosti (OP, PAS) a řidičský průkaz opravňující k řízení dané kategorie vozidel( praxe min. 2 roky).
5) Uhrazení poplatku za rezervaci ve výši 500,- Kč.

6) Nájemce je povinen používat ložní prádlo-povinná vlastní výbava v obyt. přívěsech.
 

Platební podmínky

1) Rezervace přívěsu na požadovaný termín (e-mail, tel.) platí pouze 10 dnů. Do této doby musí být uhrazena rezervační záloha ve výši 500,- Kč, která slouží jako blokace termínu. Pokud nebude záloha v uvedené době uhrazena, přívěs bude dále nabízen jako volný.
2) Částka půjčovného je hrazena při převzetí přívěsu.
3) Při vyzvedávání přívěsu se skládá vratná kauce od 4.000,- Kč(částka je upřesněna u popisu přívěsu nebo ve smlouvě) na případné škody způsobené nájemcem, atd.

 

Předání a vrácení

1) Přívěsy se předávají v době Po-Pá 16:00hod až 19:00hod a So-Ne 10:00hod až 18:00hod, jinak dle dohody.
2) Přívěs musí být předán v odpovídajícím stavu uklizený a čistý. Při vrácení znečištěného přívěsu účtujeme částku 800,- Kč, při silném znečištění (olejem, barvou atd.) 3.000,- Kč.
3) Převzetí obytného přívěsu a seznámení s jeho obsluhou a užíváním trvá přibližně 45 až 60min

 

Storno rezervace

1) Pronajímatel je oprávněn zrušit rezervaci z důvodu odcizení nebo nečekaného poškození přívěsu v rozsahu, které brání v jeho řádném užívání. Jelikož toto nemůže pronajímatel nijak ovlivnit bude nájemci nabídnut jiný volný přívěs nebo vrácena záloha v plné výši.
2) Při stornování nájemcem 3 týdny před začátkem termínu se rezervační záloha vrací v plné výši.Po této době je záloha nevratná.

 

3) Při vyzvedávání obytného přívěsu se skládá vratná kauce od 6.000,- Kč na případné škody způsobené nájemcem, atd.
4) Rezervační záloha se při stornování 3 týdny před začátkem termínu vrací v plné výši. Po této době je záloha nevratná.

Více zde:http://vntrailers.webnode.cz/galerie-obytne-privesy/podminky-pujcovani/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma:http://www.webnode.cz

Ochrana osobních údajů

1) Nájemce souhlasí s tím, aby pronajímatel jeho osobní údaje ukládal a používal za účelem naplnění smlouvy. Tyto osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pouze tehdy, pokud to pronajímatel bude považovat za nevyhnutelné k odvrácení nebo k vyhnutí se nezákonného či zákonem postižitelného jednání.

2) Předtím, než zákazníkům poskytneme jakoukoli formu pronájmu, je potřeba, abychom co nejlépe znali jejich aktuální situaci i celkovou finanční historii. Ověřujeme si o všech žadatelích o pronájem jak negativní, tak pozitivní data nahlížením do klientských registrů a externích databází.

Podmínky jsou nedílnou součástí každé smlouvy o nájmu dopravního prostředku uzavřené mezi pronajímatelem a nájemcem. Odchylná ustanovení ve smlouvě mají přednost před  podmínkami.

 

Před jízdou s přívěsem doporučujeme přihustit zadní pneumatiky o 0.3 bar.

Každý nájemce si před převzetím přívěsu prověří 100% funkčnost zásuvky tažného zařízení. Pokud zjistíme nefunkčnost zásuvky nebude přívěs nájemci předán k užívání. Případná oprava zásuvky nebo elektroinstalace bude nájemci účtována sazbou 400kč/h s DPH

Doplňky Přívěsy Václav Nouza k pronájmu nebo prodeji

Nenalezeny žádné záznamy.